Lista aktualności Lista aktualności

XXII Bieg Leśników

4 marca 2018 r. na Polanie Jakuszyckiej - w ramach 42. Biegu Piastów - na dystansie 25 km stylem klasycznym, odbędą się: XXII Bieg Leśników oraz XV Mistrzostwa Polski Pracowników Lasów Państwowych w narciarstwie biegowym.

Klasyfikacja wszystkich biegów prowadzona jest w osobnych kategoriach kobiet i mężczyzn. Aby zostać sklasyfikowanym w XXII Biegu Leśników oraz XV Mistrzostwach Polski Pracowników Lasów Państwowych w narciarstwie biegowym, należy zaznaczyć kategorię „Leśnicy" rejestrując swój udział na stronie internetowej 42. Biegu Piastów.

Pracownikom Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe, objętym Ponadzakładowym Układem Zbiorowym dla PGL LP, przysługuje możliwość skorzystania ze specjalnej opłaty startowej, wynoszącej:

  • 25 km CT - 90,00 zł

Więcej informacji w Regulaminie XXII Biegu Leśników (http://bieg-piastow.pl/25-km)

Leśników startujących w biegach zapraszamy do rejestracji w naszym punkcie na Polanie Jakuszyckiej bezpośrednio przed biegiem.

Szczegółowe informacje dotyczące 42. Biegu Piastów dostępne są na stronie: http://www.bieg-piastow.pl/.

Leśnej Braci - zarówno startującym zawodnikom jak i kibicom, ich rodzinom, sympatykom i zaproszonym gościom zapewniamy miłą atmosferę, sportowe wrażenia i ciepły poczęstunek.

Zapraszamy na trasy biegu i na spotkanie w naszym namiocie!

 

Z radością informujemy o 2 nagrodach przyznawanych i ufundowanych przez Międzyregionalną Sekcję Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność”:

Nagroda przyznawaną w kategorii Najlepszego Nadleśnictwa z terenu RDPL Wrocław - Puchar Przewodniczącego MSPL Solidarność (decyduje liczba uczestników z nadleśnictwa, w razie równej liczby uczestników z dwóch lub więcej nadleśnictw decyduje łączny czas osiągnięty przez zawodników nadleśnictwa na dystansie 25 km CT). oraz

Nagroda przyznawana w kategorii Najbardziej Wytrwały Uczestnik Biegu Leśników w ramach 42 Biegu Piastów - Puchar Przewodniczącego MSPL Solidarność (przyznawana zawodnikowi, który osiągnął najdłuższy czas na dystansie 25 km CT).

Fundatorom Nagród pragniemy podziękować w imieniu zawodników.